{{ctrl.notification}}
در باره ما

آی آر تور با داشتن کادری مجرب و همراهی مدیران و متخصصین در راستای ارتقاء سطح کیفی و با پشتوانه مجوز سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری تلاش می نماید ؛ تا حداکثر کیفیت خدمات را به مشتریان خود داشته باشد.

این شرکت با صدور بلیط چارتر داخلی از قبیل کیش ، رشت ، ساری ، تهران ، کرمانشاه ، اهواز ، شیراز ، تبریز و ... به صورت روزانه ، با استقبال مسافرین روبرو گردیده است و به دنبال افزایش سهم بازار می باشد.

شرکت  آی آر تور با دارا بودن کامل ترین سیستم جستجوی بلیط های سیستمی و چارتری امکان رزرو و خرید بلیط را در کمترین زمان ممکن فراهم نموده است ؛ و همچنین شرکت در زمینه تورهای داخلی و خارجی به صورت گروهی و انفرادی فعالیت های خود را توسعه داده است و با برقراری تورهای انفرادی در مسیرهای ترکیه ، تایلند ، دبی و ... اقدام به جذب و ترانسفر توریست در بازارهای جهانی نموده است و در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری ، شرکت  آی آر تور با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی و ایرانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس رزرواسیون آنلاین به آژانس های مسافرتی و مشتریان و ارائه پشتیبانی 24 ساعته اقدام به ایجاد بازارهای جدید الکترونیک نمود و در جهت رضایت مندی مسافران و آژانس های همکار امکان رزرو ساده هتل و تور را دستور کار خود قرار داده است.

همواره ما به دنبال ارج نهادن به ارزش زمان مشتریان بوده و هستیم و در همین راستا امکان استرداد آنلاین بلیط در طول شبانه روز را نیز به سایر خدمات خود اضافه کرده ایم.

امید است که از تجربه و تحقیقات و فعالیتمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره مند گردیم.

خدمات شرکت  آی آر تور به شرح ذیل می باشد :

1- اجرای مستقیم تورهای گردشگری داخل و خارج کشور

2- صدور بلیط در کلیه خطوط هوایی ، داخل و خارج کشور به صورت سیستمی و چارتری

3-رزرو تخصصی  هتل آپارتمان در مشهد

4- رزرو هتل در سراسر دنیا

5- اخذ ویزای توریستی و وقت سفارت برای اکثر کشورها

6- صدور بیمه نامه مسافرتی

7- رزرو تشریفات فرودگاهی (CIP)